Szlolenie uzupełniające dla grupy weekendowej:

07.11.2014 godz. 17:00

08.11.2014 godz. 09.00

09.11.2014 godz. 15:00 

 

      MOŻLIWOŚĆ OPŁATY W RATACH

 

 

UWAGA !!! Informujemy, że w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Skierniewicach egzaminy praktyczne na kategorię B odbywać się będą na nowych samochodach Hyundai i 20. OSK Sorsey ma przyjemność poinformować obecnych i przyszłych kursantów, iż od dnia 03.01.2014 będziemy posiadali taki samochód 
Zapraszamy na kurs w Nowym Roku

 

UWAGA !!! Informujemy, że w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Skierniewicach egzaminy praktyczne na kategorię B odbywać się będą na nowych samochodach Hyundai i 20. OSK Sorsey ma przyjemność poinformować obecnych i przyszłych kursantów, iż od dnia 03.01.2014  posiadamy taki model samochodu . 


     Uwaga !!! Zdobądź z nami nowy zawód i zostań KIEROWCĄ-OPERATOREM WÓZKA WIDŁOWEGO. Tylko u nas otrzymasz certyfikat w języku angielskim i uprawnienia na  wymianę butli gazowej. Rozpoczęcie kursu 17.10.2014 o godz.18:00 przy ul. Kościuszki 13 (nad pizzerią Romantica) 

               

  Chcesz zrobić prawo jazdy a brakuje Ci czasu? Masz pracę, szkołę, studia czy inne obowiązki, które uniemożliwiają rozpoczęcie kursu? Nic  prostszego, przyjdź do nas, zadzwoń lub zapisz się on-line i zrób teorię w dwa weekendy

 

    Dlaczego my? Celem naszej szkoły jest rzetelne przygotowanie Kursanta do egzaminu jak również do swobodnego i bezpiecznego poruszania  się   po  drogach ,  dlatego też dostosowaliśmy  się  do obecnych   zmian.  Nauka  w  naszej  szkole   sprawi,  że   egzamin odbywający   się   na  nowych zasadach  nie  będzie   taki   trudny. Zmienił  się również   sposób   zapisu  na  kurs   na  prawo    jazdy, postaramy  sie aby cały ten proces  odbył się sprawnie by  przyszły  Kursant   mógł    jak  najszybciej     rozpocząć       przygotowania    do egzaminu.  Nie czekaj  zapisz się  już teraz telefoniczne lub on-line. 

 

 

Odwiedziło nas

monitoring pozycji